Marka Autystyczny.pl

Marka Autystyczny.pl powstała w głowach rodziców, którzy zastanawiali się, co stanie się po zakończeniu szkoły z ich dziećmi autystami. Na spotkaniach podczas rozmów odbywały się dyskusje dotyczące przyszłości naszych podopiecznych. Rynek pracy dla osób niepełnosprawnych jest ubogi w naszym kraju, dlatego też staramy się znaleźć rozwiązania prowadzące do rozwoju naszych dzieci i podopiecznych. Jednym z pomysłów było powstanie sklepu internetowego - Autystyczny.pl umożliwiającego nam powolne opracowanie i wdrażanie niepełnosprawnych pracowników na rynek pracy i sprzedaż artykułów związanych bezpośrednio z autyzmem. Nadruki na koszulkach to prace osób z autyzmem, hasła natomiast wymyślają rodzice.
W naszym sklepie znajdują się również artykuły wykonane przez osoby z ASD oraz rodziców dla których rękodzieło jest formą w terapii. Będzie można również kupić książki, które wydaje Stowarzyszenie SZKLANY MUR - Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Dotkniętych Autyzmem. Wszystkie nasze projekty mają w założeniu promować autystów ich uzdolnienia, rozwijać ich pasje i dostosować ich potrzeby do rynku pracy.
W przyszłości chcemy również zapewnić szkolenia dla osób z autyzmem związane m.in. z fotografią artystyczną, działaniem w social media oraz grafiką komputerową. To wszystko będzie możliwe dzięki platformie Autystyczny.pl, gdzie znajdziecie produkty tworzone z pasją przez osoby autystyczne i ich rodziny, a osiągnięty dochód ze sprzedaży pomoże wesprzeć działania statutowe Stowarzyszenia SZKLANY MUR.
Kupując w naszym sklepie z dumą wspierasz Stowarzyszenie SZKLANY MUR.